Πρόγραμμα Μουντιάλ 2014

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 ΕΛΒΕΤΙΑ – ΕΚΟΥΑΔΟΡ (ΝΕΡΙΤsports)
22:00 ΓΑΛΛΙΑ – ΟΝΔΟΥΡΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
01:00 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΒΟΣΝΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)

ΔΕΥΤΕΡΑ 16 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
22:00 ΙΡΑΝ – ΝΙΓΗΡΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
01:00 ΓΚΑΝΑ – Η.Π.Α. (ΝΕΡΙΤsports)

ΤΡΙΤΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 ΒΕΛΓΙΟ – ΑΛΓΕΡΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
22:00 ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΜΕΞΙΚΟ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
01:00 ΡΩΣΙΑ – ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ (ΝΕΡΙΤsports)

ΤΕΤΑΡΤΗ 18 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ – ΟΛΛΑΝΔΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
22:00 ΙΣΠΑΝΙΑ – ΧΙΛΗ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
01:00 ΚΑΜΕΡΟΥΝ – ΚΡΟΑΤΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)

ΠΕΜΠΤΗ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 ΚΟΛΟΜΒΙΑ – ΑΚΤΗ ΕΛΕΦ. (ΝΕΡΙΤsports)
22:00 ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΑΓΓΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
01:00 ΙΑΠΩΝΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 ΙΤΑΛΙΑ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (ΝΕΡΙΤsports)
22:00 ΕΛΒΕΤΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
01:00 ΟΝΔΟΥΡΑ – ΕΚΟΥΑΔΟΡ (ΝΕΡΙΤsports)

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΙΡΑΝ (ΝΕΡΙΤsports)
22:00 ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΓΚΑΝΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
01:00 ΝΙΓΗΡΙΑ – ΒΟΣΝΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 ΒΕΛΓΙΟ – ΡΩΣΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
22:00 ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ – ΑΛΓΕΡΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
01:00 Η.Π.Α. – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)

ΔΕΥΤΕΡΑ 23 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ – ΙΣΠΑΝΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
19:00 ΟΛΛΑΝΔΙΑ – ΧΙΛΗ (ΝΕΡΙΤ)
23:00 ΚΡΟΑΤΙΑ – ΜΕΞΙΚΟ (ΝΕΡΙΤsports)
23:00 ΚΑΜΕΡΟΥΝ – ΒΡΑΖΙΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ)

ΤΡΙΤΗ 24 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ – ΑΓΓΛΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
19:00 ΙΤΑΛΙΑ – ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ (ΝΕΡΙΤ)
23:00 ΙΑΠΩΝΙΑ – ΚΟΛΟΜΒΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
23:00 ΕΛΛΑΔΑ – ΑΚΤΗ ΕΛΕΦ. (ΝΕΡΙΤ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 ΒΟΣΝΙΑ – ΙΡΑΝ (ΝΕΡΙΤsports)
19:00 ΝΙΓΗΡΙΑ – ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (ΝΕΡΙΤ)
23:00 ΟΝΔΟΥΡΑ – ΕΛΒΕΤΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
23:00 ΕΚΟΥΑΔΟΡ – ΓΑΛΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ)

ΠΕΜΠΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ – ΓΚΑΝΑ (ΝΕΡΙΤ)
19:00 Η.Π.Α. – ΓΕΡΜΑΝΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
23:00 ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ – ΒΕΛΓΙΟ (ΝΕΡΙΤ)
23:00 ΑΛΓΕΡΙΑ – ΡΩΣΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)

ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 ΑΓΩΝΑΣ ΝΟΚ – ΑΟΥΤ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
23:00 ΑΓΩΝΑΣ ΝΟΚ – ΑΟΥΤ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 ΑΓΩΝΑΣ ΝΟΚ – ΑΟΥΤ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
23:00 ΑΓΩΝΑΣ ΝΟΚ – ΑΟΥΤ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)

ΔΕΥΤΕΡΑ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 ΑΓΩΝΑΣ ΝΟΚ – ΑΟΥΤ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
23:00 ΑΓΩΝΑΣ ΝΟΚ – ΑΟΥΤ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)

ΤΡΙΤΗ 1 ΙΟΥΛΙΟΥ
19:00 ΑΓΩΝΑΣ ΝΟΚ – ΑΟΥΤ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
23:00 ΑΓΩΝΑΣ ΝΟΚ – ΑΟΥΤ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4 ΙΟΥΛΙΟΥ
19:00 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
23:00 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΙΟΥΛΙΟΥ
19:00 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
23:00 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)

ΤΡΙΤΗ 8 ΙΟΥΛΙΟΥ
23:00 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)

ΤΕΤΑΡΤΗ 9 ΙΟΥΛΙΟΥ
23:00 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΙΟΥΛΙΟΥ
23:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΙΟΥΛΙΟΥ
22:00 ΤΕΛΙΚΟΣ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)

Πηγή: MEDIA BROADCAST

Author: VirginRadio
Tags

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *